Wyświetl pojedynczy post
lopez80
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2387
Stary 15.09.2012, 17:51
a ja mysle,ze w obecnej sytuacji kadrowej i finansowej naszego klubu,najlepszym trnerem byl by....Orest Lenczyk,jakies 2 lata temu przejmowal Slask Wroclaw,ktory gral chyba wieksza padake od nas,i mimo wielu jego wad potrafi wycisnasc z druzyny maximum mozliwosci
Odpowiedz cytując