a ja mysle,ze w obecnej sytuacji kadrowej i finansowej naszego klubu,najlepszym trnerem byl by....Orest Lenczyk,jakies 2 lata temu przejmowal Slask Wroclaw,ktory gral chyba wieksza padake od nas,i mimo wielu jego wad potrafi wycisnasc z druzyny maximum mozliwosci
