Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1049
Stary 15.09.2012, 17:44
a wiesz co, dotychczas jak tam bywałem, nie natknąłem się na żadnych, nikogo w barwach też nie widziałem. A nie pomyliło Ci się z tą knajpa na Mikołajskiej (english club czy jakoś tak), tam to na pewno. Co do miejsc do jeszcze pewnie w Irish Embassy będzie transmisja, tylko to dla tych których nie w....iaja Irole i Angole wydzierający mordy wniebogłosy.

Z innej beczki - ciekawi mnie, może sie ktoś wypowie o szansach Polaków w walkach ? Jak widzicie szanse Błachowicza i Pudziana z tym Grekiem ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując