carpenter napisał(a):

|
To nie jest żaden układ, to jest czysta logika. Jeśli nie potrafisz wskazać błędu w moim rozumowaniu, to nie komentuj...
|
Jaka logika ,o czym ty bredzisz ? Kukiz jest pierwszą osobą ,która po 20 latach demokracji nazwała rzeczy po imieniu czyli że rządzi nami układ PO-PIS-SLD-PSL i on nie zamierza brać udziału w wyborach które są tak naprawde fikcją ,bo wiadomo przed kto wejdzie . W tej kwestii ma moje poparcie ,a ty jak chcesz to sobie chodź i wrzucaj dalej karteczki ,a jedyne czego możesz być pewien to to , że partia ktora wygra zajmie wszystkie państwowe posady "od sprzataczki do prezesa". A to że ty sie jedynie dopatrujesz tego , że ci co nei pojdą na wybory oddaliby zapewne głosy na PIS ,pokazuje ,że jestes zapatrzony w ta swoja partyjke i wodza i nic nie rozumiesz z tego co mówi Kukiz.