Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 15.09.2012, 17:15
licoo napisał(a):Wyświetl post
Co to za mówienie, że inaczej by im się grało. Nawet jakby przegrywali 0:3 to mają zapier... na boisku, za to im się płaci. Kibice przemierzają za nimi całą Polskę, a ty tłumaczysz ich że przy 0:0 lepiej by im się grało.
Sędzia może i popełnił błędy, ale pomimo tego Nasi powinni strzelić bramkę, atakować, stwarzać sytuację. 30 minut na zdobycie 3 bramek to wcale nie mało, nawet w 87 minucie oni sobie chodzili po murawie, a później sędzia doliczył aż 7 min(!). Piłka nożna ma to do siebie, że przegrany mecz można w kilka minut odwrócić na własną korzyść. Nasi piłkarze nawet nie próbowali tego robić.
Nie o to chodzi.
Po prostu nie mamy już takiej siły jak kiedyś, zazwyczaj drużyny z którymi gramy są na zbliżonym poziomie, więc nawet takie niuanse jak dwa bramki z dupy o czymś decydują

Co do personaliów:
[+]
Boguski - może nie wiele pokazał, ale kilka razy wyglądał jak piłkarz, może wróci wreszcie do grania czegokolwiek
Melikson - jak zwykle robił nam grę
Jovanović - podobnie jak Boguski, będzie z niego pożytek
Bunoza - solidnie, najlepszy stoper obecnie
Chrapek - póki miał siłę to potrafił coś zagrać, na niego trzeba stawiać

[-]
Garguła - grał w ogóle? Wpuścić Szewczyka za niego...
Iliev - bardzo go lubię, ale nie potrafił zrobic różnicy na boisku

Reszta słabo, ale stabilnie, czyli grają to co grali od dluższego czasu, czyli chuujnie :]

PS: nasz środek pola wygląda katastrofalnie - Michale Probierzu, jeśli to czytasz to słuchaj:
Melikson idzie do środka, gdzie będzie grał razem z Chrapkiem i Wilkiem z tyłu, po bokach Szewczyk i Iliev - Melikson z Ilievem to słabe skrzydła, obaj mało pracują w obronie, Szewczyk powinien nieco pomóc, Melikson niech gra podwieszonego napastnika, za Genkowem, a Chrapek niech asekuruje Ilieva, który niech też raczej się skupia na grze z przodu. Proste?

kot napisał(a):
Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.
Ale to nie o to chodzi, żeby dług zredukować, bo nawet będąc mistrzem, klub nie zarabiał (tracił mniej). To wynikało z złego zarządzania, niewykorzystanego potencjału etc. Każdy wie o co chodzi. Jakby nie patrzeć Wisła środka tabeli będzie bardziej się bilansować. Dlaczego? Kasa z biletów (spore koszty organizacji imprezy masowej) i pucharów i tak była mała. Pensje piłkarzy będą mniejsze. Nie trzeba nikogo kupować i wydawać kasy. Jak dla mnie taki jest plan Cupiała, nie powiększać długu i grać o środek.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 15.09.2012 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując