Tak z innej beczki.
Czytam sobie Panowie o miejscu USA w polityce zagranicznej RP
( docs5.chomikuj.pl/372301824,0,1,Miejsce-USA-w-koncepcji-polskiej-polityki-zagranicznej.doc )
I nie widzę rozwinięcia wątku tarczy antyrakietowej.
Jak to z nią jest?
Amerykanie nas wystawili (ośmieszyli przed Europą, a zwłaszcza Rosją), czy wstrzymali narazie plan budowy tych tarcz
