Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.09.2012, 16:27
Proponuje Bednarza na trenera, wszak to on wskazywal aby nie grac 2 napastnikami a Probierz poprostu wykonal. Po co posrednicy?
Wsrod zarzadzajacyh tym klubem nie ma ani jednej osoby, ktorej by na Wisle zalezalo.

Juz wprost nie moge sie doczekac poniedzialkowych wypowiedzi Bednarza, stawiam na art. pod tytulem: "ja Proierza nie zatrudnialem" + pojazd po poprzednikach.