|
Proponuje Bednarza na trenera, wszak to on wskazywal aby nie grac 2 napastnikami a Probierz poprostu wykonal. Po co posrednicy?
Wsrod zarzadzajacyh tym klubem nie ma ani jednej osoby, ktorej by na Wisle zalezalo.
Juz wprost nie moge sie doczekac poniedzialkowych wypowiedzi Bednarza, stawiam na art. pod tytulem: "ja Proierza nie zatrudnialem" + pojazd po poprzednikach.
|