|
Wywalić Bednarza i zastanowić się nad Mielcarskim,czytałem z nim wywiad na weszło i podoba mi się jego podejście z tego co przeczytałem miał fajne pomysły na klub.Zobaczcie za ile rzeczy był odpowiedzialny...a Bednarz jego obowiazki to tylko transfery a Mielcarski wszystko dosłownie załatwiał jak sam mówi.Jedyny problem to ostra krytyka Wisły i zarzuty do Cupiała...ale może Cupiał nie czyta weszło.
|