Wyświetl pojedynczy post
terje
prądnik biały
 
Od: 12.2004
Skąd: na zachód od wschodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.09.2012, 15:23
Rzeczy (żali) kilka ŚWIADOMEGO kibica:

- Bednarz out na elkę lub gdziekolwiek, typ nie ma wiedzy do zarządzania takim produktem/przedsiębiorstwem jak klub sportowy,
- oczyścić drużynę z najemników mających w*jeb*ne na Wisłę, piłkarz ma się identyfikować z klubem i kibicami, walczyć i zapierd*lać, niezależnie od wyniku i pogody! zrobić drużynę prawdziwych mężczyzn a nie p*zd jak Genkov czy Iliev, przewracających się jak panienki,
- zlikwidować logo S.S.A., dogadać się z TS i używać jedynego właściwego HERBU, co za tym idzie, oprzeć cały marketing, budowanie świadomości kibica oraz biznes partnerów na TRADYCJI KLUBU i osiągnięciach,
- w nawiązaniu do powyższego, powrót na koszulki BIAŁEJ GWIAZDY, gówno mnie to obchodzi, że nie można tego znaku zastrzec i łatwo o podróbki etc., kibice i tak wydają pamiątki na własną rękę, a tak przynajmniej ŚWIADOMI kibice mogli by częściej kupować prawdziwe, TRADYCYJNE pamiątki, a nie ten syf z logo Cupiała,
- zbudować akademię piłkarską i szkolić gówniarzy, za 10 lat będą plony.

Nie wspominam o oczywistych kwestiach, jak bilety ON-LINE (ktokolwiek k*rwa myśli w tym klubie?! sam Wam taką aplikację napiszę d*bile jak nie wiecie co i jak!) oraz ESTETYKA obiektu, to powinna być świątynia,schludna, z klasą, a nie takie gówno (jasne, nie była to brocha Wisły, ale wali mnie to, sprzedać/zwolnić (Garguła niedoj*b!) paru grajków i odmalować/odpicować na własną rękę, Majchrowski żydek niech w*pierd*la!).
Ostatnio edytowane przez terje : 15.09.2012 o godz. 15:25.