Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 15.09.2012, 14:54
Gra, jaka była każdy widział. Wyglądało tragicznie, trudno wskazać jakieś pozytywy. Piłkarze z ME zgodnie z przewidywaniami, niestety. Czy to Chrapek czy inni, różnicy nie ma. Z meczu na mecz gorzej. Dziwi trochę, bo przecież w naszej beznadziejnie słabej lidze, wystarczy chcieć biegać, w piłkę nie trzeba specjalnie umieć grać. Wisła na ten moment nawet biegać i walczyć nie potrafi. Kiepski prognostyk na dalszą część sezonu. Mecz można przegrać zawsze, nawet dwa czy trzy pod rząd, ale jeśli gra wygląda jako tako, to można snuć prognozy, że będzie lepiej, My przegrywamy, bo nic, zupełnie nic nie gramy.
Najgorsze w tym jest to, że Probierz chyba nie ma pomysłu na ten zespół. Miał czas, okres przygotowawczy, mógł już coś w tej drużynie zrobić, nadać jej jakiś styl, a nawet tego nie zrobił. Przecież chaotyczną kopaninę trudno nazywać stylem. I skończymy z płaczem o słabym składzie - Pogoń, czy Polonia to niby jakieś "gwiazdy" w składzie mają ? W składzie kilku byłych lub aktualnych reprezentantów, pewnie, że zespół naszych marzeń to nie jest, ale walkę o puchary powinien raczej zagwarantować.
450 km od R22



Odpowiedz cytując