mitmichael napisał(a):

|
Dobre 5 minut to każdy może mieć, jak zaprezentował się w ciągu 30 minut które dostał? Pewnie sam byłeś jednym z tych, którzy piali nad Chrapkiem, że za Gargułę będzie grał, a teraz won z Chrapkiem, co?
|
Skoro dobre 5 minut może mieć każdy czemu Chrapek ich wczoraj nie miał ? Nie mówie że won z Chrapkiem bo tego że sie starał nie można mu odmówić, brak mu poprostu UMIEJĘTNOŚCI żeby jak na ten moment wychodził w pierwszym składzie. Boguskiego uważam poprostu za piłkarza jak na ten moment o klase od Chrapka lepszego i swoim krókim występem wczoraj tylko to potwierdził.