Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 15.09.2012, 14:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Dobre 5 minut to każdy może mieć, jak zaprezentował się w ciągu 30 minut które dostał? Pewnie sam byłeś jednym z tych, którzy piali nad Chrapkiem, że za Gargułę będzie grał, a teraz won z Chrapkiem, co?
Skoro dobre 5 minut może mieć każdy czemu Chrapek ich wczoraj nie miał ? Nie mówie że won z Chrapkiem bo tego że sie starał nie można mu odmówić, brak mu poprostu UMIEJĘTNOŚCI żeby jak na ten moment wychodził w pierwszym składzie. Boguskiego uważam poprostu za piłkarza jak na ten moment o klase od Chrapka lepszego i swoim krókim występem wczoraj tylko to potwierdził.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 15.09.2012 o godz. 14:06.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując