Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2365
Stary 15.09.2012, 13:12
Wymiana trenera nic tu nie da. Ta drużyna nie ma w sobie za grosz ambicji. To co teraz się dzieje, to zbieranie plonów z długofalowej beznadziejności naszego klubu. Boss umyślił sobie, że nie będzie inwestował w młodzież. No i są teraz efekty. Nie ma kim grać, nie ma pieniędzy na zakup piłkarzy. Nawet nie mamy stadionu, który mógłby przyciągnąć jakiegoś sponsora.
Rok temu Holendrzy wymyślili że trzeba kupić piłkarzy, a ME najlepiej rozwiązać a piłkarzy rozesłać po okręgówkach. Nie minął rok, a Ci sami piłkarze mają tworzyć trzon drużyny bijącej się o puchary. Piłkarze którzy coś jeszcze znaczą odchodzą za bezcen (Jirsak, Kirm), beztalencia i wiecznie kontuzjowani zostają, jakby nagle mieli okazać się wybawieniem.
Jakby boss zarządzał tak Kablami to by już go dawno na rynku nie było. Ale piłka nożna to taki biznes, gdzie słabe kluby, produkują słabych piłkarzy i beznadziejne widowiska a osiągają duże zyski.
Ostatnio w kinach wyszła "produkcja" pt. Kac Wawa, która była tak beznadziejna, że zdjęli ją z kin. Reprezentacja też jest beznadziejna, więc zdjęli ją z TV. Może czas na to aby jakaś szanowana instytucja zamknęła na powiedzmy pół roku nasz stadion, a na bramie powinien zawisnąć napis: "Oglądanie meczu grozi stratą pieniędzy oraz chorobą psychiczną".
Dlatego, powtórzę jeszcze raz: TO NIE JEST WINA TRENERA. Nawiązując jeszcze do wczorajszego meczu to tacy piłkarze jakich mamy powinni wsadzić PIĘĆ bramek Paprykarzom, nawet bez trenera, taktyki, na kacu i bez butów.
Jak my będziemy widzieć cały czas winę tylko w trenerze, to w tym chorym klubie się nic nie zmieni. Trener, powinien dostać czas i możliwość dobrania sobie kilku piłkarzy. To co u nas się dzieje, to dobieranie szrotu do szrotu i zatykanie to wszystko Meliksonem i Ilievem.
Nie dajmy się omamić, tak jak się daliśmy z wyrzuceniem Petrescu. Dokąd piłkarze, nie trener będą rządzić w szatni- gówno osiągniemy i będzie coraz gorzej.
1906 % POPARCIA DLA PROBIERZA!!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując