xanti1906 napisał(a):

- Wiarę na pewno mieliśmy, ale może pomysłu zabrakło. Druga bramka podcięła nam skrzydła. Pogoń była zespołem lepszym w każdej formacji, wykorzystała swoje momenty - stwierdził przed kamerami Łukasz Garguła.
Kto w domyśle miał być rozgrywającym? Krypto-auto-pocisk wyczuwam.
|
Masz zdecydowaną rację.
Garguła przyznał, że środkwoa linia Pogoni była lepsza od niego.
Teraz pytanie: Ile zarabia, panie Garguła, środkowa linia w Pogoni?