Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19767
Stary 15.09.2012, 13:09
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
- Wiarę na pewno mieliśmy, ale może pomysłu zabrakło. Druga bramka podcięła nam skrzydła. Pogoń była zespołem lepszym w każdej formacji, wykorzystała swoje momenty - stwierdził przed kamerami Łukasz Garguła.

Kto w domyśle miał być rozgrywającym? Krypto-auto-pocisk wyczuwam.
Masz zdecydowaną rację.
Garguła przyznał, że środkwoa linia Pogoni była lepsza od niego.

Teraz pytanie: Ile zarabia, panie Garguła, środkowa linia w Pogoni?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując