RYBA napisał(a):

|
Nie rozumiem niektórych decyzji probierza od meczu z Polonią kiedy to poniosła go młodzieńcza fantazja, teraz znowu od pierwszej minuty wychodzi Chrapek, na boisku jest 60min zmienia go Boguski i w ciagu 5 min byl dla mnie bardziej widoczny niz Chrapek w ciagu swoich 60, podobnie sytuacja z Jovanoviciem i Burligą tyle że Marko może jeszcze nie jest gotowy na 90min. ALe Probierz za bardzo z tą młodzieża kombinuje. Młodzieżą której nigdy w Wiśle nie było i nie będzie
|
Dobre 5 minut to każdy może mieć, jak zaprezentował się w ciągu 30 minut które dostał? Pewnie sam byłeś jednym z tych, którzy piali nad Chrapkiem, że za Gargułę będzie grał, a teraz won z Chrapkiem, co?