Od początku sezonu widziałem ze ci kopacze to jest miejsce 8-12 wiec nawet sie nie denerwuje oglądając poczynania tych łamag

Nie spadną bo aż tak słabego zespołu nie mamy kiedyś zaskoczą, europejskie puchary...marzenia na 100% nie w tym sezonie i nie z Bednarzem za sterami który tu jest nie od zdobywania majstra tylko od reperowania finansów drużyny. Przede mną lajtowy sezon bez fanatyki(można by go nazwać jak u nauczycieli rok na podreperowania zdrowia)
