riv napisał(a):

|
Swoją drogą jak już nawet na tak tragiczną Pogoń jesteśmy za słabi (remis to max co mogliśmy wczoraj zrobić) to cieszmy się, że w Ekstra(?)klasie są jeszcze gorsi...nie spadniemy.
|
Nie spadniemy, ale wyobraź sobie 2 lub 3 kontuzje najlepszych zawodników...