Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 15.09.2012, 12:09
riv napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą jak już nawet na tak tragiczną Pogoń jesteśmy za słabi (remis to max co mogliśmy wczoraj zrobić) to cieszmy się, że w Ekstra(?)klasie są jeszcze gorsi...nie spadniemy.
Nie spadniemy, ale wyobraź sobie 2 lub 3 kontuzje najlepszych zawodników...
Odpowiedz cytując