Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2354
Stary 15.09.2012, 12:03
Markus napisał(a):Wyświetl post
Trwanie słabego fachowca na stołku ma być receptą na poprawę wyników i sytuacji? Na nadejście nowego impulsu? Bez żartów proszę.
Markus, wypowiadasz się tak, jakby istniała alternatywa. A może już jej nie ma? Może Cupiał najchętniej dałby sobie z tym wszystkim spokój, ale nie chce podejmować takich radykalnych kroków jak Wojciechowski, więc po prostu ogranicza wydatki do minimum I RESZTĘ MA W GŁĘBOKIM POWAŻANIU?

Osobną kwestią jest to, iż nawet słaby Smuda może być tylko faktem medialnym. Kto nam zaręczy, iż teraz będziemy sięgać po trenerów w stylu Czesławów Michniewiczów .
Odpowiedz cytując