|
Shaggy i 0 22.
Proszę Was,rozmawiajcie ze sobą ale nie prowokujcie się wzajemnie.
Napiszę tylko,że wytykanie przeszłości Legii Warszawa(chyba każdy zna jej złe i dobre karty z historii)skutkuje tym,że mam prawo chyba wiedzieć,gdzie się podziało 3 miliony członków PZPR,konfidentów,członków ORMO,milicji,LWP,SB?
Socjalistyczny smród przylgnął do wielu.
Jedno jest pewne,że w piłce kopanej w socjalistycznej Polsce resort górnictwa wiódł prym i wygrywał z resortem obronnym.
Zatem "czarne złoto"dawało więcej tytułów MP niż przymusowy zaciąg piłkarski do Legii.
Jeżeli chodzi o kolejkę ligową to przeżyłem SZOK.
Co się dzieje z Wisłą Kraków?
|