|
Czasami się zastanawiam co by było, gdyby odjąć te wszystkie "złe emocje" który wytworzyly media w około Kaczyńskich.Wiadomo, parę kamyków można wrzucić do ogródka, ale tak naprawdę wydaje mi się, ze wyborcy PO kompletnie nie mają pojęcia na temat Kaczyńskiego i jego dokonań a tylko opierają się emocjach.
Dyskutowałem z teoretycznie wykształconymi i młodymi, a jedynie co potrafili powiedzieć na temat Kaczyńskiego to to, że "Ma zjeb**" morde" albo że "nie ma prawa jazdy" lub, że za jego czasów Polska stała się państwem Policyjnym...
I już mnie nic nie dziwi.Zwyczajnie i po prostu.Nikomu chyba się nie chcę myśleć, lub nie mają na to czasu -wchłaniają to wszystko co jest w mediach.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 15.09.2012 o godz. 12:41.
|