Markus napisał(a):

|
Kompletna bzdura. Miała tylko mocną promocję ze strony dziennikarzy szukających nowych tematów i usiłujących dowartościować swoich znajomych, polskich trenerów, na których jak zwykle nigdzie nie było popytu.
|
Wymień te drużyny, które grały wtedy lepiej.