Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 15.09.2012, 11:35
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ciekawostką tego spotkania jest, że Jaliens zagrał chyba dużo lepiej niż Głowacki w ostatnich kilku meczach. Szybciej, pewniej, lepiej czyszcząc wszystko...
Tylko dlatego, że Pogoń jest niesamowicie SŁABA. Truchtał sobie i miał wyjebane na mecz jak zwykle. Z bloku obronnego wyróżniał się Bunoza i gdyby nie on to mecz wyglądał by jak z Polonią (3 w plecy).

Liczmański wydrukował mecz, ale i tak byśmy tego nie wygrali. Jak można wygrać z 2 zawodnikami, którzy coś robią (Bunoza i Melikson - tylko co z jego dośrodkowań jak wszyscy inni mają wywalone). Illiev zagrał tragicznie słabo. Kiwał się z samym sobą a jak podawał to niedokładnie a Łukasz G. musi chyba laskę robić Probierzowi przed każdym meczem, że wogóle pokazuje się na boisku.

Swoją drogą jak już nawet na tak tragiczną Pogoń jesteśmy za słabi (remis to max co mogliśmy wczoraj zrobić) to cieszmy się, że w Ekstra(?)klasie są jeszcze gorsi...nie spadniemy.

Odpowiedz cytując