Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 15.09.2012, 10:21
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie gadajcie, ze Nasi mimo wszystko powinni przegrywajac wrocic do gry bo przy 0-0 całkiem inaczej by im sie gralo.
Co to za mówienie, że inaczej by im się grało. Nawet jakby przegrywali 0:3 to mają zapier... na boisku, za to im się płaci. Kibice przemierzają za nimi całą Polskę, a ty tłumaczysz ich że przy 0:0 lepiej by im się grało.
Sędzia może i popełnił błędy, ale pomimo tego Nasi powinni strzelić bramkę, atakować, stwarzać sytuację. 30 minut na zdobycie 3 bramek to wcale nie mało, nawet w 87 minucie oni sobie chodzili po murawie, a później sędzia doliczył aż 7 min(!). Piłka nożna ma to do siebie, że przegrany mecz można w kilka minut odwrócić na własną korzyść. Nasi piłkarze nawet nie próbowali tego robić.
Odpowiedz cytując