Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2336
Stary 15.09.2012, 10:18
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Zmiana trenera nic nie da, a tylko trzeba będzie wypłacać dwie pensje. Na rynku jest Lenczyk (on bazuje na przygotowaniu fizycznym, a już za późno na to), Smuda (gość miał w Lechu zdecydowanie mocniejszy skład niż my, a i tak nie potrafił wygrać ligi; do tego kompromitacja w kadrze) albo Skorża (totalny brak charyzmy i niezbyt wysokie umiejętności /przegranie ligi w poprzednim sezonie to naprawdę mistrzostwo świata/). Od biedy jest jeszcze Kasperczak. Zapewne gralibyśmy ładniej, ale wyniki lepsze raczej nie będą. Na w miarę poważnych zagranicznych trenerów nas nie stać.



Pareiko, Cikos, Chavez, Jaliens, Paljic, Sobolewski, Sivakov/Jirsak/Wilk, Melikson, Kirm, Genkov, Małecki

4/5 zawodników. Do tego należy dodać, że z ławki mogła wejść 2 z 3 Sivakov - Jirsak - Wilk. Dodatkowo byli jeszcze Żurawski, czy Rios, którzy grali tragicznie, ale i tak wnosili więcej do gry niż np. Sikorski. Ponadto trenerem bramkarzy był Kurdziel i Pareiko był w zdecydowanie lepszej formie i Sobol nie był po długim rozbracie z piłką spowodowanym kontuzją.



Jagiellonia za czasów Probierza (do momentu odejścia Grosickiego) grała najlepszą piłkę w Polsce.
Ławka na pewno byl a lepsza, ale Cikos to napewno nie ejst lepszy od Jovanovica, jedynych zawodników których nie zastąpiono to Sivakova(podobał mi się ten, nie ze względu na bramkę, ale dobry technicznie i fizycznie, białoruski Nunez) i Małecki
Odpowiedz cytując