Wyświetl pojedynczy post
fabio
Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 15.09.2012, 09:24
Takie jest życie ! Nastały czasy że piłkarze tak jak wiekszość z nas przychodzi do klubu jak do zwykłego miejsca pracy , dniówka przeleci i po robocie. Pieniądze nie są wystarczającą motywacją. Brak sportowej złości, bo jak by mi coś nie wyszło by mi sie nie chciało z nikim rozmawiać( a nasz Czaruś w przyjacielskim uścisku i z bananem na twarzy żegna się z Edim, KREW MNIE ZALAŁA!!!!!!).Prawda jest taka że za WISŁĘ UMIERAĆ CHCA TYLKO JEJ NAJBARDZIEJ ZAGORZALI KIBICE, ale tego i tak nikt nie docenia!!!!!

PS. pisane w pośpiechu i w złości , wiec za błedy wszelakie przepraszam

TRZEBA WIERZYĆ ŻE BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując