|
Polskich sedziow powinni wysylac na dodatkowe szkolenia bo to jest niepojete jak w ekstaklasie arbiter moze popelniac tak dziecinne bledy. Nie gadajcie, ze Nasi mimo wszystko powinni przegrywajac wrocic do gry bo przy 0-0 całkiem inaczej by im sie gralo. Jezeli sedzia popełnia bledy na korzysc jakiejs druzyny a potem tej samej druzynie zabiera punkty to nie powinien w ogole byc arbitrem.
|