|
Jesteśmy w naprawdę trudnej sytuacji. Nawet jak dojdzie do zmiany trenera to możemy tylko obracać się właściwie w trzech nazwiskach (Smuda, Skorża, Lenczyk). Za każdego innego to trzeba albo zapłacić by rozwiązał kontrakt z obecnym klubem, albo jak ktoś z zza granicy to dużo dać na pensję.
Przyczym każdy kto tu wejdzie wchodzi z automatu na minę bo niedość że personalnie nędza, drużynowo nędza to jeszcze będzie miał na starcie mecze już z lepszymi drużynami a nie z leszczami z końca tabeli.
Jeszcze trzeba zaznaczyć że jeśli Probierza wywala to MUSI odejść Bednarz razem z nim, bo to on był największym zwolennikiem Michała.
|