Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 15.09.2012, 07:14
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz optymistyczny: jest kryzys, druzyna zle przygotowana, slaby trener, ktory nie umie tego ogarnac, nie ma chemii miedzy nim, a zawodnikami. W takiej sytuacji nie ma tragedii. Zdarza sie to w kazdym klubie i powinno skonczyc zmiana trenera.

Scenariusz pesymistyczny: w Wisle jest gorzej niz myslimy, pilkarze maja opoznienia w wyplatach co skutkuje mniej lub bardziej intencjonalnym olewaniem meczy aby pokazac zaprotestowac przeciwko takiemu stanowi rzeczy, graja tak zeby mecz rozegrac, sa wypaleni, bo widza, ze nawet mistrzostwo albo puchary nie skonczy sie niczym innym niz dotychczas. I tutaj niestety zeby wyjsc z takiego kryzysu to trzeba gruntownych i strukturalnych zmian w klubie.

Miejmy nadzieje, ze pierwsza opcja jest prawdziwsza.
Mnie niestety się wydaje, że tj. mix obydwu...:(
Jak skądś nie znajdzie się kasa na przelewy dla kopaczy to stranieri, którzy przecież potencjalnie są w stanie nas pociągnąć do górnej połówki bez zmrużenia oka mogą spuścić nas na samo dno...
Odpowiedz cytując