Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2320
Stary 15.09.2012, 07:00
Cytat:
I sądzisz, że Maciej Skorża zrobi z tej zgrai nieudaczników piłkarzy?
Myślę że Skorża zrobiłby z kogoś jeszcze defensywnego pomocnika zaczęlibyśmy grać dłuższą piłkę na Genkova która czasami spadłaby pod nogi Ilieva czy Meliksona i jakoś by to wyglądało.
Zwolniono Bahra fizycznie wyglądamy teraz tragicznie. Nie oczekiwałem jakiś cudów ale wyglądamy chyba nawet gorzej niż drużyna która nie miała okresu przygotowawczego.

Cały okres przygotowawczy ćwiczyliśmy grę 2 napastnikami, Garguła i Wilkiem w środku pola. Przecież nie trzeba nawet być trenerem ani tego oglądać żeby zdać sobie sprawę że ten pomysł był po prostu głupi.
Kto oglądał wszystkie mecze Wisły od sparingu z Piastem ten wie, że wszystkie były słabe. Cześć winy leży pewnie w personaliach i cześć w trenerze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.09.2012 o godz. 07:16.
Odpowiedz cytując