Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 14.09.2012, 23:20
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Przecieram oczy i nie wierzę... Kto nas wzmocnił?
Chyba mi nie powiesz, że w momencie przyjścia Biton, Iliew i Lamey to nie była marka piłkarska. Po tym, jak zaczęli grać chujowo z różnych powodów, to każdy jest mądry i może psioczyć. Ja sądzę, że jeszcze w momencie gdy przegrywaliśmy w Nikozji, mieliśmy na papierze murowaną kadrę na obronę mistrza Polski. No ale, że życie to nie Football Manager to wszyscy zdążyliśmy się dobrze przekonać.

Edit: spoko
Ostatnio edytowane przez Watts : 14.09.2012 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując