raindog napisał(a):

|
Wbrew pozorom, skład nie jest najgorszy, a na pewno powinien wystarczyć na Pogoń..
|
Na czym opierasz to stwierdzenie. Ja widzę tylko Meliksona, Iliewa, który ma siły na góra 60 minut i Genkowa, ale tylko przez 40% rozgrywek, bo przez pozostałe 60% szuka formy strzeleckiej.
Jeśli skupimy się tylko na grze ofensywnej, to bez naciągania rzeczywistości możemy stwierdzić, iż 3 z naszych nominalnych bocznych obrońców zajmuje się truchtaniem, a 4 jest permanentnie chory. Poza tym mamy jeszcze bezbarwnego Chrapka, niewidzialnego Gargułę i Wilka, który gra głównie do tyłu. Aaaa, zapomniałem jest jeszcze nabytek z Hondurasu i Daniel Sikorski...