Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2012, 23:03
Tak to niestety wyglada.. Umowmy sie, nie zapomina sie w pare miesiecy jak sie gra w pilke. Golym okiem widac, ze tam nie ma atmosfery, ze w poza sportowej sferze dzieje sie cos zle. Byc moze wlasnie problemy finansowe.
Wiadomo, ze nie ma skladu aby loic wszystkich po 5 - 0, ale przy dobrym przygotowaniu, taktyce, formie to jest spokojnie druzyna na pierwsza piatke. Nie przestajesz nagle grac, oni z jakiegos powodu graja teraz tak jak graja i dla mnie jest to polowicznie wina trenera i problemow innego rodzaju w klubie (+calej atmosfery). Moze im Probierz nie lezy i robia to co w Slasku..
Odpowiedz cytując