Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 14.09.2012, 22:59
Ło moj Boze ,ratuj nas przed tymi katuszami.

gry tych "pilkarzy" nieda sie wlasciwie ogladac,ich kalectwo ,nieporadnosc ,to sabotaz a moze jest tak ze oni rzeczywicie protestuja i huja graja bo kasy nie dostaja?Człapia po tym boisku i nic innego sie nie dzieje.

patrze tylko w tabele a tam strefa spadkowa sie zbliza,a wlasciwie to juz by byla gdyby nie fart w 90min z Belchatowem ,łysy dobrze dziala.

Kazdy pilkarz gra o 80% gorzej niz wczesniej,nic im nie wychodzi ,paralitycy z Pogoni grali sobie z nimi jak chcieli.

Zal k**** zesmy takich czasow dozyli ,ale jak sie ma taki zarzad,grabaża Jacka "ta druzyna nie potrzebuje wzmocnien" Bednarza to sienie dziwie ze nas czeka walka o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 14.09.2012 o godz. 23:04.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując