Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 14.09.2012, 22:51
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie zwolnijmy Probierza, weżmy Smude albo innego trenera, byleby był zagranicy. Tylko przypudrujmy mu CV...

Nie ta metoda. Jak nie ma pieniedzy to dajmy szanse Probierzowi..

Porownajcie sobie ten zespół i zespół z poprzedniego sezonu. Tamten zespół nie był przygotowany fizycznie, a dziś. Zawodnicy po 90min nie padają na murawe jak mrówki.
Wyników nie ma? Dziś ten mecz mógł się skonczyc w dwie strony.
Choć zaangażowanie i dyspozycja 2-3 zawodników pozostawia wiele do życzenia..
Ciężko paść po 90 minutach jak mucha skoro cały mecz człapie się .
Odpowiedz cytując