Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 14.09.2012, 22:50
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Ja się powtórzę.
Oby nie SMUDA i oby nie.. LENCZYK..
A czy to nie wszystko jedno w sytuacji, gdy mamy w drużynie 3 może 4 sensownych piłkarzy? Bez zmian kadrowych, większość trenerów opuści klub błyskawicznie, tym bardziej, że najtrudniejsze mecze jeszcze przed nami.
Odpowiedz cytując