wanciak86 napisał(a):

Ja się powtórzę.
Oby nie SMUDA i oby nie.. LENCZYK..
|
A czy to nie wszystko jedno w sytuacji, gdy mamy w drużynie 3 może 4 sensownych piłkarzy? Bez zmian kadrowych, większość trenerów opuści klub błyskawicznie, tym bardziej, że najtrudniejsze mecze jeszcze przed nami.