Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.09.2012, 22:45
Bogusław Cupiał i jego rewolucje , z tym że tym razem żarty się skończyły, bo
robi się nieciekawie. Strefa spadkowa i ok 100 mil dlugu i procentów w TF. Czy choć raz pan Cupiał ma odpowiedni plan rewolucyjny, kiedy jest potrzebny naprawdę
Czy znowu za wyniki usuną Probierza tylko, a smutny Jacek dokończy dzieła unicestwienia Wisły. To są skutki picia wódki z doradcami od picia wódki, że tak powiem delikatnie, oglądając ten polski zawrót głowy w Wisle.
Mam jednak nadzieję, że jutro usłyszę w mediach o powrocie Basałaja lub Mielcarskiego chociaż. Bo nie bardzo widzę Cupiała i Wisłę w roli totalnego bankruta, zwłaszcza po tylu wzajemnych latach miłości. Dość tego rewolucyjnego szaleństwa i doradczej głupoty. Czas na mistrzowską stabilizację, jako jedynego gwaranta redukcji długu i szacunku wobec własnej przeszłości. Czas najwyższy na bazę treningową, jako pierwszy krok do normalności przy tak zacnym gospodarzu.
Ostatnio edytowane przez kot : 14.09.2012 o godz. 23:03.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując