|
Oczywiscie zwolnijmy Probierza, weżmy Smude albo innego trenera, byleby był zagranicy. Tylko przypudrujmy mu CV...
Nie ta metoda. Jak nie ma pieniedzy to dajmy szanse Probierzowi..
Porownajcie sobie ten zespół i zespół z poprzedniego sezonu. Tamten zespół nie był przygotowany fizycznie, a dziś. Zawodnicy po 90min nie padają na murawe jak mrówki.
Wyników nie ma? Dziś ten mecz mógł się skonczyc w dwie strony.
Choć zaangażowanie i dyspozycja 2-3 zawodników pozostawia wiele do życzenia..
|