Kurz napisał(a):

|
Probierz mnie nie cieszy, ale bądźmy sprawiedliwi. Od czasów niepamiętnych nie mieliśmy tak słabych zawodników...
|
Ja się zgadzam, ze nie mamy najmocniejszego składu. Ale jak napisałem, ja nie liczę na LM tylko rejon środka tabeli. A my ani nie punktujemy ani nie gramy, ani nie mamy stylu. Tylko lecimy w dół.