Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 14.09.2012, 22:39
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Probierz mnie nie cieszy, ale bądźmy sprawiedliwi. Od czasów niepamiętnych nie mieliśmy tak słabych zawodników...
Ja się zgadzam, ze nie mamy najmocniejszego składu. Ale jak napisałem, ja nie liczę na LM tylko rejon środka tabeli. A my ani nie punktujemy ani nie gramy, ani nie mamy stylu. Tylko lecimy w dół.
Odpowiedz cytując