Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2300
Stary 14.09.2012, 22:34
Trochę Probierza ma pecha choćby z tego powodu, ze z różnych przyczyn obrona ani razu nie zagrała w tym samym zestawieniu, a straciliśmy już aż 7 bramek.
Z drugiej strony w pomocy sam miesza jak głupi, a nie przyszło mu do głowy żeby przestawić Meliksona z powrotem do środka. Tak, nasza gra wygląda bez sensu bo cały czas atakujemy jedną stroną. Gdyby Maor grał w środku to pewnie raz by schodził na prawo, raz na lewo to te akcenty by się jakoś rozłożyły.

Zmiana trenera oczywiście niewiele da ale Skorża czy Moskal zostali zwolnieni gdy drużyna była w lepszej sytuacji lub wyglądała lepiej (i tego mi najbardziej szkoda) więc nie widzę powodów dlaczego Probierz miałby się ostać ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując