markowywislak napisał(a):

no i takie pier*olenie wasze bo przegrał z żydami ale przegrał gdy nie miał Sobola,Małego,Meliksona.Przegrał bo Genkov nie trafił 2x z 3 metrów do pustaka.
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć.
|
Dawno, dawno temu... Facet obudź się... Mamy sezon 2012/13 a nie 2010/11...
Jak ktoś przegrywa z drużyną I-ligową (Cracovia spadła wcześniej sportowo ze dwa razy) to traci robotę jak Pan Robert. Tak samo Probierz - przegrał z drużyną niby z Ekstraklasy ale tak naprawdę na poziomie I-ligowym więc znika z Reymonta wraz ze swoim kajecikiem i ołówkiem niczym Prot na planetę K-PAX.
Co oczywiście niczego nie zmieni bo mamy w kadrze 2 i pół piłkarza, szpital polowy, kilka koszulek i całą resztę szrotu w różnym wieku.