|
Oglądamy chyba najsłabszą sportowo Wisłę za czasów Cupiała.
Mam wrażenie, że w dzisiejszym meczu większość w decydujących momentach odstawiała nogę ... może o czymś już wiedzą.
Cupiał już wszystkich polskich trenerów "wytasował". Pytanie czy warto robić kolejne rodzime eksperymenty, które suma sumarum kosztują tyle co rozsądna opcja zagraniczna.
Jest bardzo źle i z Probierzem raczej już lepiej nie będzie.
|