Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 14.09.2012, 22:23
Oglądamy chyba najsłabszą sportowo Wisłę za czasów Cupiała.

Mam wrażenie, że w dzisiejszym meczu większość w decydujących momentach odstawiała nogę ... może o czymś już wiedzą.

Cupiał już wszystkich polskich trenerów "wytasował". Pytanie czy warto robić kolejne rodzime eksperymenty, które suma sumarum kosztują tyle co rozsądna opcja zagraniczna.

Jest bardzo źle i z Probierzem raczej już lepiej nie będzie.
Odpowiedz cytując