Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 14.09.2012, 22:15
liczylem ze Probierz pouklada Wisle ale sie przeliczylem bezplciowa zbieranina obojniakow tyle moge o nich napisac brak stylu tej zbieraniny jest porazajacy zadnych atutow na boisku nic co dawalo by zalazek nadziei na lepsza gre
juz nawet nie potrafia skutecznie skontrowac tragedia a o pracy czarnych patalachow juz chyba wszystko zostalo powiedziane
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując