|
liczylem ze Probierz pouklada Wisle ale sie przeliczylem bezplciowa zbieranina obojniakow tyle moge o nich napisac brak stylu tej zbieraniny jest porazajacy zadnych atutow na boisku nic co dawalo by zalazek nadziei na lepsza gre
juz nawet nie potrafia skutecznie skontrowac tragedia a o pracy czarnych patalachow juz chyba wszystko zostalo powiedziane
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|