mam prezentację w formacie .pdf
muszę z niej wywalić kilka rzeczy (obrazków, tekstów), coś przesunąć, dodać kilka zdań... jakim programem to zrobić? i co najważniejsze... "JAK?"
ewentualnie jakim programem zrobić prezentację od początku żeby była później możliwość zapisania w pdf ale tak żeby się projekt nie rozwalił....