Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 14.09.2012, 22:11
Oczywiście powinien być remis...a sędzia nie powinien już więcej sędziować na poziomie Ekstraklasy.
Natomiast powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy po prostu drużyną na poziomie Podbeskidzia i w tym sezonie walczymy o utrzymanie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując