|
Oczywiście powinien być remis...a sędzia nie powinien już więcej sędziować na poziomie Ekstraklasy.
Natomiast powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy po prostu drużyną na poziomie Podbeskidzia i w tym sezonie walczymy o utrzymanie.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|