thechris napisał(a):

|
I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma.
|
no i takie pier*olenie wasze bo przegrał z żydami ale przegrał gdy nie miał Sobola,Małego,Meliksona.Przegrał bo Genkov nie trafił 2x z 3 metrów do pustaka.
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć.