Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.09.2012, 22:10
thechris napisał(a):Wyświetl post
I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma.
no i takie pier*olenie wasze bo przegrał z żydami ale przegrał gdy nie miał Sobola,Małego,Meliksona.Przegrał bo Genkov nie trafił 2x z 3 metrów do pustaka.
Ale nie napiszesz że wygrał Mistrza i że prawie byliśmy w Lm co terraz o tym możemy pomarzyć.
Odpowiedz cytując