markowywislak napisał(a):

panowie postawcie sobie JEDNO PYTANIE:
W jaki sposób R.MAASKANT zdobył z tymi piłkarzami MISTRZA POLSKI ?
Pytanie jest proste: Bo to był trener który wycisnął z nich maximum i z tą drużyną wygrał 5 meczy z LM.
|
I przegrał z drugoligową Cracovią. I tak szacun dla Pana Roberta z ściągnięcie Kirma. W końcu fachowiec poznał się na fachowcu.
Chyba dobrze, że nawet nie próbowali odrabiać strat... Skończyło się 3:0 lub wyżej.