Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 14.09.2012, 22:05
napieprzacie na gargułe-dobra zagrał jak zawsze czyli do d*py. Ale teraz sobie popatrzcie na Burlige(a zwłaszcza z sytuacją jak był Pareiko faulowany) i zobaczcie sobie co nasz wielki Prawy Obrońca Polak robi- a co? odpuszcza zupełnie akcje i sobie stoi. I CAŁY CZAS to robi.
Panowie nie ma.... TRENERA bo panowie postawcie sobie JEDNO PYTANIE:
W jaki sposób R.MAASKANT zdobył z tymi piłkarzami MISTRZA POLSKI?
Pytanie jest proste: Bo to był trener który wycisnął z nich maximum i z tą drużyną wygrał 5 meczy z LM.
Odpowiedz cytując