Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 14.09.2012, 22:05
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Chcecie robic cos pozytecznego dla Wisły to - hala Wisły i futsal, koszykarki i siatkarki. Polecam. A teraz lepiej obejrzec końcówke batmana na TVN. Siły skierujcie na hale Wisły. Inne sekcje nas potrzebują i co najwazniejsze potrafią to docenić.
Popieram. Doszedłem do tego samego wniosku już dawno temu.
Odpowiedz cytując