aNouc napisał(a):

|
Chcecie robic cos pozytecznego dla Wisły to - hala Wisły i futsal, koszykarki i siatkarki. Polecam. A teraz lepiej obejrzec końcówke batmana na TVN. Siły skierujcie na hale Wisły. Inne sekcje nas potrzebują i co najwazniejsze potrafią to docenić.
|
Popieram. Doszedłem do tego samego wniosku już dawno temu.