|
Tutaj Mourinho nie pomoże jak co mecz w podstawowym składzie gra Garguła który NIE UMIE nic na boisku pokazać. To jest ofensywny zawodnik ? On powinien zostać karnie wy.......ony z tego klubu już wieki temu za pyte która odwala na boisku. To samo Wilk, Jaliens Bunoza, Grać Młodą ekstraklasą niech chłopaki pokazą serce do gry bo jak widzę te nasze gwiazdki które potrafią stać na boisku to mi się rzygać chce. Melikson też niech już da sobie spokój z Wisła bo prawda jest taka że obecna Wisła tylko czeka aż Maor coś wyczaruje z piłką a reszta stoi jak pachołki. Wywalić primela bo to co koleś zrobił z Pareiką woła o pomstę do nieba a Sergiej jak przychodził do Wisły był naprawdę dobrym bramkarzem.
|