Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 14.09.2012, 21:56
Tak słabego meczu chyba z 5 lat już nie było. PS:

cancer napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Chrapka? Przecież chłopak dobrze grał i fajnie mu to wychodziło... Czemu nie Gargułe?
syryls napisał(a):Wyświetl post
Garguła ma immunitet
Odpowiedz cytując