Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 14.09.2012, 21:56
No właśnie, to ciekawe. Po meczy Wisła-Jaga bodajże Lyczmański został zawieszony. Teraz wydrukował karnego i puścił bramkę ze spalonego. Ale w końcu na niekorzyść Wisły, więc pewnie rozejdzie się po kościach.

Gry ogólnie nie da się oglądać. Ci zawodnicy nie dość, że nie potrafią, to jeszcze nie chcą.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując