irman napisał(a):

To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków oglądałem tylko w przerwach na reklamy.
Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają.
|
Polecam karmienie łabędzi nad Wisłą. Zdecydowanie przyjemniejsze niż oglądanie Wisły po rewanżowym spotkaniu z Apoelem. Piszę serio.
Baldur80 napisał(a):

|
macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy.
|
Szewczyk, Pareiko, Chrapek... Naliczyłem trzech. Reszta ma to w pupie
