Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 14.09.2012, 21:52
irman napisał(a):Wyświetl post
To co obecnie dzieje się w klubie i wokół niego doprowadziło do tego, że mając do wyboru obejrzenie po raz trzeci Mrocznego Rycerza i mecz Wisły męki naszych piłkarzyków oglądałem tylko w przerwach na reklamy.

Nie znoszę tej drużyny. Właściwie wszyscy zawodnicy mnie w....iają.

Polecam karmienie łabędzi nad Wisłą. Zdecydowanie przyjemniejsze niż oglądanie Wisły po rewanżowym spotkaniu z Apoelem. Piszę serio.

Baldur80 napisał(a):Wyświetl post
macie moze maks 5 zawodnikow ktorym zalezy.
Szewczyk, Pareiko, Chrapek... Naliczyłem trzech. Reszta ma to w pupie
Ostatnio edytowane przez thechris : 14.09.2012 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując